Ceník

Můžete mít vlastní web buď od 1 000 Kč na redakčním systému nebo od 5 000 Kč na šabloně Ornamentum. Můžete ještě také mít speciální slevu, pokud je vaše zakázka pro nás něčím zajímavá.

Šablona Ornamentum

Naše vlastní šablona přizpůsobená konkrétní zakázce. Výhoda originální webové stránky. Webmaster vytvoří prezentaci a po dva roky zdarma provádí drobné úpravy. Nebude-li stanoveno jinak, zákazník nemá možnost do webové stránky zasahovat, měnit údaje apod. Tyto úpravy může provádět jen webmaster.

Grafický návrh webuod 2 000 Kč Design, grafika, barvy, vložení fotek, apod.  
Kódování html, cssod 3 000 Kč Samotné vytvoření webové stránky (včetně SEO).  
Vytvoření logaod 4 000 Kč Návrh a vytvoření grafického loga, logotypu.  
Vytvoření obsahuod 1 000 Kč Pouze pokud texty nedodá zákazník.  
Kódování phpod 3 000 Kč Formuláře, odesílání hromadných emailů, apod.  

Minimální cena za šablonu Ornamentum je 5 000 Kč. Platí pro případ, pokud web nemá více jak 10 sekcí a zákazník požaduje pouze vytvoření jednoduchého grafického návrhu webu (2 000 Kč) a vytvoření webu v html a css (3 000 Kč). Vše je však věcí dohody, individuální přístup k zákazníkovi je pro nás samozřejmý.

Máte-li zájem o podrobnější informace nebo o objednávku, kontaktujte nás. Kontakt

Redakční systém

Za cenu od 1 000 Kč webmaster pouze instaluje redakční systém (např. WordPress) a provede krátké zaškolení zákazníka. Avšak od 5 000 Kč webmaster nejen instaluje redakční systém, ale i nahraje vhodnou šablonu. Také vám podrobně vysvětlí, jak redakční systém funguje, jak s ním pracovat a zároveň vám vytvoří na webu 10 sekcí. Další úpravy si potom na hotovém webu v budoucnu zákazník provádí sám.

Instalaceod 1 000 Kč Pouze instalace redakčního systému a krátké zaškolení.  
Vytvoření webuod 5 000 Kč Instalace redakčního systému, vytvoření webu a zaškolení.  

Máte-li zájem o podrobnější informace nebo o objednávku redakčního systému, kontaktujte nás. Kontakt

Stanovení ceny

Za tvorbu webu nebo za grafické práce (např. loga, plakáty, potisky triček, pozvánky) účtujeme 500 Kč za hodinu.

Konečná cena webu se odvíjí od rozsahu konkrétní zakázky, osobní jednání nutné. Napřed si nezávazně vyjasníme, jak by měla chystaná stránka vypadat. Takových schůzek může být podle potřeby i více. Až si budeme jisti, že jsme našli finální podobu webu, vyčíslíme konečnou cenu zakázky. Teprve po zaplacení zálohy započne práce na zakázce. Výše zálohy bude 50 % z celkové ceny zakázky. Speciální sleva pro zajímavé zakázky se sjednává individuálně.

Ceny jsou konečné, DPH neplatíme. V ceně za web není zahrnut poplatek za doménu (případně více domén) a poplatek za hosting. Součástí tvorby webu je vždy optimalizace pro vyhledávače, tzv. SEO (správné vytvoření webu, aby se zobrazoval na předních místech při vyhledávání). V ceně je také vytvoření verze webu optimalizovaného pro obrazovky počítačů i pro mobily (responzivní web).

 

info@ornamentum.cz   tel. 604 546 812